شرکت دانش بنیان ماگما تولید کننده دستگاه های هوشمند بسته بندی مواد غذایی

شرکت ماشین‌ سازی گوهر ماندگار اردکان (ماگما) سابقه‌ ای موفق و درخشان درزمینهٔ عرضه ماشین‌آلات بسته‌ بندی در صنایع غذایی (فرآوردهای کنجدی) دارد این شرکت با طراحی و ساخت ماشین‌آلات مربوطه با در نظر گرفتن رسالت ارتقا سلامت، بسته‌ بندی سالم ،حفظ اصالت سنت‌های غذایی کهن و ایجاد الگوهایی نو در صنعت بسته‌ بندی صنایع غذایی (فرآورده‌های کنجدی) کشور ایجاد گردیده است.

این شرکت در راستای ایجاد اشتغال و راه‌ اندازی کارگاه‌های تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی زودبازده اقدام به تأمین و فروش ماشین‌آلات و دستگاه‌های بسته‌ بندی فرآورده‌های کنجدی نموده است.

تن تنانی
ماشین آلات پرکن روتاری وحلوا ارده نیاز مبرم مجموعه ما بود که آشنایی باماشین آلات پر کن ماگما برای ما بسیار عالی بود.
باستان

نکته قابل توجه این شرکت (ماگما) برای من سرعت و دقت در طراحی و شناخت خوب نیازهای ما بود. و از انتخاب ماشین آلات تولیدی این شرکت برای کسب وکارم  راضی ام

زرین

هوشمندی در طراحی ماشین آلاتی که حتی صرفه جویی در هزینه هایی مثل فویل و پیش بینی تطبیق دادن با انواع درب و ظروف با اندازه های مختلف قابل تحسین است . امیدوارم در آینده شاهد تنوع وتولیدات بیشتری باشیم.

ترنگ

بروز بودن تکنولوژی ، سرعت عمل بالا و خدمات عالی پس از فروش نقطه قوت تولیدات این شرکت می باشد قطعا این قابلیت ها مسئولیت شما را در برطرف کردن چالش های موجود در صنعت صنایع کنجدی بیشتر می کند. آینده روشنی در انتظار صنعت صنایع کنجدی است.

کاخ

تاثیر فوق العاده این دستگاهها رو در صرفه جویی هزینه ، زمان و افزایش راندمان کار خود به وضوح دیده ام و امیدوارم این همکاری خوب با تولیدات جدیدتون ادامه داشته باشد.

دلربا

ما برای این دستگاه یک نیروی زن و یک نیروی مرد در نظر گرفته ایم که روزانه چند تن محصول را بسته بندی می کنند، این موضوع پیش از ساخت این دستگاه بین همه همکاران شوخی بیش نبود اما امروز به حقیقت پیوسته است، از تیم محترم ماگما کمال تشکر را داریم و خرید این دستگاه را توصیه می کنیم، در آن شکی نکنید.

ترنگ

در کنار مزایا زیاد این دستگاه قدرت فویل گذار و اتوبخار اون بیش از هر چیزی صرفه اقتصادی دارد به گونه ای که همکارانی که این دستگاه را ندارند برای ارزان تر شدن قیمت نهایی محصول کار بسته بندی محصولاتشان را به ما سپرده اند که این برای ما نیز درآمد مازادی را بوجود آورده است، در کل خرید این دستگاه را به همه همکاران به شدت توصیه می کنم.

حاجی شابلی

در این شرایط اقتصادی سخت و دشوار طراحی و تولید این نوع دستگاه ها بسیار ارزشمند  و مفید است، هزینه عرضه بالا رفته و قدرت خرید مردم پایین آماده تنها راه باقی مانده این است که قیمت تمام شده محصولات را پایین بیاوریم که این دستگاه تخصصش همین است و بسیار کارایی بالایی دارد.

برسام

تجربه نشان داده است که هر چقدر در فرایند بسته بندی محصول نیروی انسانی کمتری دخیل باشد محصول از نظر بهداشتی و یکدست بودن کیفیت بالایی دارد در این دستگاه نیروی ما ظرف خالی را می گذارد و ظرف بسته بتدی پلمپ تحویل می گیرد یعنی کمترین تماس ممکن با محصول، این عالی است!

25Mدلار در سیستم ما
36+کشور مورد پشتیبانی
98kکاربر فعال
7k+معاملات زنده

مشتریان ما

متخصصان
ما

تیم حرفه ای ما بسیار قابل اعتماد و باهوش هستند

image
احمد کریمی
مدیر ارشد فناوری
image
المیرا دانشمند
مشاور
image
دکتر کامبیز راد
مشاور
image
دکتر حامد صمدی
مشاور

می توانید ICO خود را از هرجایی اجرا کنید

ما به شما فرصتی می دهیم

نقشه راه ارز دیجیتال اکسترا

از کانسپت تا انتشار عمومی


مفهوم اکسترا
فروردین 1397
تیر 1397
بررسی حقوقی

طراحی ایکو
بهمن 1397
مهر 1398
توکن های خصوصی
انتشار عمومی
فروردین 1399
محصولاتمزایامشتریان ماوبلاگتماس با ماسوالات